Urologo konsultacija

  • 110.00 Euro €
  • Published date: 2023/03/11
    • Vilnius, Kiti miestai, Kita, Lietuva

“Urolita” klinika - aukščiausius gydymo standartus atitinkanti urologijos klinika Vilniuje. Čia savo jėgas suvienijo tikri profesionalai, savo srities žinovai - tai urologai med. m. dr. Paulius Bosas ir Augustinas Matulevičius. Specialistai dėl sava pasiekimų puikiai vertinami ne tik kolegų, bet ir pacientų, kurie džiaugiasi sėkmingais gydymo rezultatais.

“Urolita” klinikos gydytojų tikslas - teikti aukštos kokybės paslaugas, derinant kruopščius, patikrintus ir pripažintus diagnostinius bei chirurginius gydymo metodus.

Med. m. dr. Paulius Bosas - didžiausią patirtį Lietuvoje turintis urologas (onkourologas), atliekantis unikalias laparoskopines, robotizuotas laparoskopines operacijas (be pjūvio). Kiekvienas klinikinis atvejis yra individualiai ir kruopčiai išstudijuojamas, kad pacientui būtų užtikrintas būtent jam veiksmingas gydymas. Laparoskopiškai operuoja daugiau nei 17 metų, taiko naujausią metodiką, kurios rezultatai stebina ne vieną srities žinovą. Pvz. sergančius prostatos vėžiu pacientus operuoja taikydamas maksimaliai tikslią prostatos nervų išsaugojimo metodiką - taip garantuojamas maksimalus potencijos ir šlapimo sulaikymo funkcijos išsaugojimas. Pacientams, sergantiems šlapimo pūslės vėžiu, be pjūvio ne tik pašalina šlapimo pūslę, bet ir suformuoja dirbtinę (ortotopinę), kad žmogus galėtų įprastai šlapintis.

Augustinas Matulevičius - talentingas gydytojas, kuris konsultuoja tik virus, tik myteris dėl įvairių urogenitalinės sistemos sutrikimų. Taip pat, gydytojas atlieka laparoskopines operacijas (be pjūvio), taiko inovatyvius prostatos vėžio diagnostikos metodus, tokius kaip pritaikomoji prostatos biopsija su MRT/UG vaizdus suliejančia įranga. Šilo metu gydytojas intensyviai ruošiasi medicinos mokslų daktaro disertacijos gynimui.


Telefonas: 866675766
El.paštas: info@urolita.lt
WWW adresas: https://www.urolita.lt
Vote
Result 0 votes
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skelbimo iškelimas

Iškelimas: Siųsk sms 1679 numerių, su tekstų sns1 5356, žinutės kaina 0,50 Eur. Skelbimo iškelimas galioja 30 dienų

Naudinga informacija

  • Išvenkite apgavystės, mokėkite tiesioginiu pervedimu arba per PayPal
  • Niekada nemokėkite Western Union, Maneygram ar per kitas anonimiškas mokėjimo paslaugas
  • Niekada nepirkite prekių ar paslaugų iš kitų šalių. Nepriimkite banko čekių kaip mokėjimo formą.
  • Šio tinklapio administracija niekaip nėra susijusi su apmokėjimu tarp pirkėjo ir pardavėjo, negarantuoja prekių atsiuntimo, neteikia pirkėjo - pardavėjo apsaugos

Susiję skelbimai